Poskytujeme odbornou pomoc při kontrole, doplnění klimatizace a desinfekce klimatizace. Používáme nejmodernější značkové přístroje pro údržbu a čištění klimatizace a veškeré servisní úkony vykonávají pouze dobře vyškolení pracovníci.

Klimatizace je dnes součástí téměř každého automobilu a používá se nejen v létě pro vytvoření příjemného prostředí, ale také v zimě, kdy se zapíná pro lepší odmlžení předního skla. Proto je nezbytné věnovat klimatizaci patřičnou péči a pravidelně provádět její údržbu.

3 důvody proč věnovat klimatizaci pozornost

  1. Nutná je pravidelná desinfekce klimatizačního systému. Vlivem změn teplot při zapnuté a vypnuté klimatizaci se tvoří na výparníku kondenzát, který nepříjemně zapáchá.
  2. Z kondenzátu navíc mohou vznikat nebezpečné plísně, které při vdechování ohrožují zdraví celé posádky automobilu. Desinfekce klimatizace by se proto měla provádět minimálně dvakrát v roce – před letní sezónou a krátce po ní.
  3. Důležité je pravidelné doplnění klimatizačního media, které se odpařuje až o 30 % během dvou let. Tomuto odpařování nezabrání ani dobrý stav klimatizačního systému.

Kontrolu stavu klimatizace doporučujeme provádět minimálně jednou do roka před letním obdobím.

Jaké služby nabízíme při výměně klimatizace?

  • kontrola těsnosti klimatizace  - 300,- Kč
  • doplnění ekologického klimatizačního media R134a  - 1200,- Kč
  • doplnění speciálního oleje na mazání kompresoru
  • kompletní desinfekce a čištění klimatizačního systému  - 755,- Kč
  • zkoušky systému
  • výměna pylového filtru - cena dle vozidla

Ceny jsou uvedeny bez DPH .