O nás

Již 35 let jsme na trhu automobilových služeb.

V roce 1989 jsme zahájili svou činnost pod názvem Milan Mika-Autoservis v prostorách stávající dvougaráže. Postupně docházelo k přestavbě bývalé hospodářské budovy na dnešní podobu autoservisu a přijmutí dalších zaměstnanců. Lze konstatovat, že celá řada zaměstnanců u nás pracuje 3 až 24 let.
V roce 1992 byla založena společnost Autotechnico s.r.o, název společnosti byl později pozměněn na stávající Autoservis Mika s.r.o , v Praze 9 - Prosek, U Mateřské školy 8.
V roce 2000 otevření naší pobočky v Praze 8 - Libeň, Podlipného 9-11, kde bylo vytvořeno pracoviště klimatizace, pneuservisu, menších autoklempířských oprav, lakýrnické práce, výměny autoskel ATE -BrzdovéCentrum a další běžné opravy. Zaměstnanci byli proškoleni německou firmou ATE na opravy všech brzdových systémů, odstraňování závad na ABS a seznámeni s opravou nových elektronických brzd.
Firma ATE jako největší výrobce brzdových komponentů je součástí mezinárodní společnosti Continental Teves, která dodává brzdové součásti do prvovýroby u 95% výrobců aut.
V roce 2003 jsme vstoupili do programu Bosch Car Service. Jako partner Bosch Car Service nabízíme svým zákazníkům moderní diagnostickou techniku, garážové vybavení, montujeme kvalitní náhradní díly, zkušení automechanici podstupují pravidelná technická školení a systémově spolupracují s firmou Bosch, technické novinky a změny v autoopravárenství tak získávají z první ruky.
V roce 2007 jsme se stali certifikovanými členy Ford Service Club společnosti Ford Motor Company.

Stav pracovníků v Autoservisu Mika s.r.o. se pohybuje v počtu 10-ti osob.
Větší část pracovníků vlastní oprávnění provádět emisní měření všech druhů paliv,včetně revizí LPG.
Získané zkušenosti , dlouhodobá praxe a dílenské vybavení nám umožňuje provádět opravy téměř u všech značek osobních vozidel.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti Autoservis Mika s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.

Tímto se distancujeme od obsahu stránek cizích webů, propojených pomocí odkazů z naší prezentace.