Inspekční prohlídky

Inspekční prohlídky vozů

všech značek jsou prováděny ve značkových autoservisech Bosch Car Service podle předpisů servisních intervalů dané výrobcem vozidla a pravidelnou údržbu je možné provádět v těchto servisech i pro vozy v záruce:

Sezónní kontroly vozidel

Bosch servis nabízí sezónní kontroly prováděné včas před začátkem prázdnin popř. před zimním obdobím.

Výměna oleje u profesionálů - pravidelná výměna oleje zajišťuje vysokou životnost motoru a jeho spolehlivý chod. Automechanici Bosch vyměňují olej a montují nové olejové filtry - a to vše rychle a cenově výhodně. Samozřejmostí je ekologická likvidace vašeho použitého oleje. Také vynulování indikace servisního intervalu zvládají bez problémů naši profesionálové na elektroniku.

Bezpečnostní kontroly

s malým rozsahem prací a s minimálními náklady se zajišťují např. kontroly:
technické bezpečnosti vašeho vozidla

pro zamezení rizika nehody
pro zamezení nepříjemných závad vozidla
pro zajištění nutné mobility
pro zajištění osobní bezpečnosti řidiče a spolujezdce při běžném provozu vozidla

Kompletní inspekce
Každá údržba je prováděna podle speciálních údržbových postupů pro vaše vozidlo. Mechanik se přitom zaměří na všechny komponenty a provede potřebné údržbové práce. Například na motoru, zapalování, elektronice a brzdách. Veškeré práce jsou prováděny vyškoleným odborným personálem za použití moderních diagnostických přístrojů, vybavení a technických informací. Investice, která se při cenách v Bosch Car Service vždy vyplatí - třeba i u starších modelů vozidel! Zvýšíte tak hodnotu vašeho automobilu a můžete se bezpečně vydat i na delší jízdy.